Parking P2 i P3 – Poznań Ławica

30 metrów od głównego wejścia na terminal poznańskiego lotniska Ławica znajduje się parking średnioterminowy oznaczony symbolem P2. Dojechać na teren parkingu P2 możemy przez główny wjazd na lotnisko lub od skrzyżowania ulicy Bukowskiej z ulicą Złotowską. Maksymalna dopuszczalna prędkość na terenie parkingu wynosi 10km/h.

Na parkingu P2 panują podobne zasady jak na parkingu P1. Również tutaj mamy do dyspozycji wózki bagażowe oraz terminale płatnicze do płatności kartami. Również postój do 5 minut jest bezpłatny. Inna jest cena za parkowanie. Godzinny postój kosztuje nas 6zł, a całodobowy 40zł. Dwutygodniowe pozostawienie samochodu będzie nas kosztować już 160zł i 20zł za każdy kolejny dzień (maksymalnie miesiąc).

Jeszcze bliżej, bo 15 metrów od terminalu, znajduje się Parking Ławica Poznań P3 nazywany parkingiem krókoterminowym. Obowiązują na nim takie same warunki jak na P1 i P2. Ogromna różnica jest za to w cenie. 5 minut postoju jest oczywiście darmowe. Opłata naliczana jest jednak nie tak jak na P1 i P2 za każdą godzinę postoju lecz co każde 30 minut. Tym sposobem za 3h postoju zapłacimy 36 a postój całodobowy kosztuje aż 100zł.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *