Parking Lotnisko Poznań przy ulicy Bukowskiej

W niewielkiej odległości od poznańskiego lotniska Ławica, (niecały kilometr od portu przy ulicy Bukowskiej) znajduje się strzeżony parking z tysiącem miejsc postojowych.

Parking czynny jest całą dobę. Do dyspozycji klientów pozostaje także całodobowy telefon informacyjny (515 361 221). Parking współpracuje z firma ochroniarską Solid Security oraz z dużą polską firmą ubezpieczeniową, co zapewnia samochodom należytą opiekę i bezpieczeństwo.

Co ważne, klienci pozostawiający swoje pojazdy na Parkingu Lotnisko Poznań mogą korzystać z całodobowego i bezpłatnego dojazdu do terminalu lotniska.

Ceny za parkowanie zaczynają się od 29zł za pozostawienie auta do 3 dni a kończą na kwocie 129zł za 30-dniowy postój. Jednakże właściciele parkingu często organizują różnego rodzaju promocje pozwalające obniżyć cenę postoju. Niższa o 20zł cena przysługuje osobom płacącym za pomocą systemu PayU (przy parkowaniu jedno lub dwutygodniowym). Warto tu nadmienić iż na parkingu obowiązuje jedynie płatność gotówkowa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *