P1 – Parking Ławica Poznań

Parking oznaczony symbolem P1, inaczej nazywany parkingiem średnioterminowym, to miejsca postojowe znajdujące się bardzo blisko terminalu pasażerskiego poznańskiego lotniska Ławica. Odległość jaką będziemy musieli pokonać z samochodu do wejścia na lotnisko wynosi zaledwie 50 metrów.

Do dyspozycji podróżnych jest tutaj łącznie 580 miejsc postojowych, w tym cztery przeznaczone specjalnie dla osób niepełnosprawnych. Możemy bez przeszkód korzystać z dostępnych wózków bagażowych, aby przetransportować swój bagaż z samochodu do terminalu.

Postój na parkingu do max 5 minut jest bezpłatny. Za parkowanie do godziny czasu zapłacimy 5zł. Koszt parkowania do 3h postoju rośnie proporcjonalnie (15zł za 3h). Za postój całodobowy zapłacimy 35zł. Możemy także pozostawić swoje auto na kilka dni. Parkowanie przez dwa tygodnie będzie nas kosztowało 120zł. Każdy kolejny dzień kosztuje 20zł przy czym warto powiedzieć, że według regulaminu maksymalny czas postoju wynosi cztery tygodnie. Co ważne, na miejscu możliwa jest płatność zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *